Tootja: TP-Link
Mudel: EAP225 V3
EAN: 0845973093006
TP-Link EAP225. Andmete edastamise maksimaalne määr: 867 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 450 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Local AP management: Telnet. Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp: Active PoE, Passive PoE, Väljundpinge: 24 V. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Võimsus, WLAN
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
TP-Link EAP225 867 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €132.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 450 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| Band Steering | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Local AP management | Telnet |
| Logiserver | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Võimsus, WLAN |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antennide arv | 3 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205,5 mm |
| Sügavus | 181,5 mm |
| Kõrgus | 37,1 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Koos PoE adapteriga | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus | |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Active PoE, Passive PoE |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Väljundpinge | 24 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 228 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi kaal | 910 g |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |