Tootja: Techly
Mudel: I-WL-CPE120
EAN: 8051128108446
Techly I-WL-CPE120. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 GHz, Võrgustandardid: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Haldusprotokollid: HTTP, Telnet. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp: Passive PoE, DC-pingevahemik: 12 V, Sisendvool: 0.5 A. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, WAN, Wifi
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| Töörežiimid | AP / Repeater |
| Vastuvõtja tundlikkus | MCS7: -68dbm / MCS0: -86dbm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Logiserver | |
| Ülendatav püsivara | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WAN, Wifi |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 8 dBi |
| Polariseerimine | Duaalne polarisatsioon |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 88 mm |
| Sügavus | 57,6 mm |
| Kõrgus | 168 mm |
| Kaal | 532 g |
| Pakendi sisu | |
| Koos PoE adapteriga | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| DC-pistik | |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | HTTP, Telnet |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Passive PoE |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Sisendvool | 0.5 A |
| Muud funktsioonid | |
| Horisontaalse kiire laius | 60 ° |
| Vertikaalse kiire laius | 33 ° |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, WEEE |