Tootja: SilverNet
Mudel: SIL-WCAP-AC
EAN: 5060693980930
SilverNet WCAP-AC. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1167 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af. Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP, Service Set Identifier (SSID) elemendid: Multiple SSIDs. Väljundpinge: 48 V, Väljundvool: 0,32 A, Elektritarbimine (max): 12 W. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE, RoHS. Antenni tüüp: Sisemodem, Antenni suuna tüüp: Mitmesuunaline, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 3 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet WCAP-AC 1167 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €250.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1167 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af |
| Kasutajate arv | 150 kasutaja(t) |
| MIMO | |
| VLAN-i tugi | |
| Dünaamiline sageduse valimine (DFS) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Maksimaalne leviala väljas | 150 m |
| Jõuülekanne | 23 dBmW |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| SSID-tugede arv | 8 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 168 mm |
| Sügavus | 168 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 285 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Koos PoE adapteriga | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 48 V |
| Väljundvool | 0,32 A |
| Elektritarbimine (max) | 12 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 55 mm |
| Pakendi kõrgus | 320 mm |
| Pakendi kaal | 775 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros |
| Protsessori sagedus | 720 MHz |
| Välkmälu | 16 MB |
| Sisemälu | 128 MB |
| Logistika andmed | |
| ÜK tariifikood | 85176200 |