Tootja: SilverNet
Mudel: SIL ECHO-ST
EAN: 5060693981005
SilverNet ECHO-ST. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: 128-bit AES, WPA, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP. Väljundpinge: 24 V, Võimsustarve (tüüpiline): 6 W. Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Plast, LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, WLAN. Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 16 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet ECHO-ST 300 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €152.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| Dünaamiline sageduse valimine (DFS) | |
| Jõuülekanne | 23 dBmW |
| Vastuvõtja tundlikkus | -74dBm@300Mbps -78dBm@54Mbps -98dBm@1Mbps |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, WPA, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 16 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 68 mm |
| Kaal | 270 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 24 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |
| Logistika andmed | |
| ÜK tariifikood | 85176200 |