Tootja: NETGEAR
Mudel: WAX218-100EUS
EAN: 0606449153859
NETGEAR WiFi 6 AX3600 PoE+ Access Point (WAX218). Andmete edastamise maksimaalne määr: 2400 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 1147 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 2402 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WPA, WPA2, WPA3. Paigutus: Laud, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, WLAN. Antenni tüüp: Sisemodem. Laius: 205,7 mm, Sügavus: 205,7 mm, Kõrgus: 34,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Netgear AX3600 2400 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €404.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2400 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 1147 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kasutajate arv | 256 kasutaja(t) |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| SSID-tugede arv | 4 |
| Pääsuloend (ACL) | |
| Disain | |
| Paigutus | Laud |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205,7 mm |
| Sügavus | 205,7 mm |
| Kõrgus | 34,8 mm |
| Kaal | 788 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |