Tootja: NETGEAR
Mudel: WAX638E-111EUS
EAN: 0606449164336
NETGEAR WAX638E. Andmete edastamise maksimaalne määr: 4800 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 600 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 4800 Mbit/s. Turvaalgoritmid: SSID, WPA2-Enterprise, WPA3. DC-pingevahemik: 12 V, Sisendvool: 3.5 A. Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem, Antenni elemendid: Integreeritud antenn, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 4,4 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
NETGEAR WAX638E 4800 Mbit/s Blanc Connexion Ethernet, supportant l'alimentation via ce port (PoE) | €589.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 4800 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 4800 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (6 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SSID, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4,4 dBi |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 266,6 mm |
| Sügavus | 268,3 mm |
| Kõrgus | 55,5 mm |
| Kaal | 1,05 kg |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Sisendvool | 3.5 A |