Tootja: NETGEAR
Mudel: WAX628-111EUS
EAN: 0606449163759
NETGEAR WAX628-111EUS. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000,2500 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Kasutajate arv: 200 kasutaja(t). Turvaalgoritmid: EAP-TLS, PEAP, SSL/TLS, TTLS, WPA, WPA2, WPA3, Service Set Identifier (SSID) elemendid: SSID-edastus, SSID-edastus sees/väljas. Väljundpinge: 12 V, Väljundvool: 3,5 A. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 4,4 dBi
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kasutajate arv | 200 kasutaja(t) |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Hajaspektermeetod | OFDM, OFDMA |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | EAP-TLS, PEAP, SSL/TLS, TTLS, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | SSID-edastus, SSID-edastus sees/väljas |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Jah |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4,4 dBi |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3,5 A |