Tootja: NETGEAR
Mudel: EX6470-100FRS
EAN: 0606449152319
NETGEAR AC1900. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1900 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n. Paigutus: Seina sees, Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem. Laius: 76 mm, Sügavus: 48 mm, Kõrgus: 166 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1900 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n |
| Disain | |
| Paigutus | Seina sees |
| Toote värv | Valge |
| Sisse/välja lüliti | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Kaal | 338 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |