Tootja: Linksys
Mudel: LAPAC1300C
EAN: 0745883785988
Linksys LAPAC1300C. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 400 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WPA, WPA2. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz, DC-pingevahemik: 12 V. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Süsteem. Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 5 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Linksys LAPAC1300C traadita kohtvõrgu pääsupunkt 867 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €220.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 400 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| Saatja võimsus (FCC) | 17 dbm |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Süsteem |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Sertifikaat | FCC Class B, CE Class B, UKCA Class B |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 4 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 172,7 mm |
| Sügavus | 165,1 mm |
| Kõrgus | 35,1 mm |
| Kaal | 390 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-server | Jah |
| DHCP-klient | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Elektritarbimine (max) | 11 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi sügavus | 178,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 550 g |
| Pakendi tüüp | Karp |