Tootja: LevelOne
Mudel: WAP-8123
EAN: 0846359003428
LevelOne WAP-8123. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1200 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit AES, 128-bit WEP, TKIP, WPA, WPA2, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) elemendid: SSID-edastus sees/väljas. Lüliti tüüp: Juhitav. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Võimsustarve (tüüpiline): 30 W
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1200 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 ~ 2.4835, 5.15 ~ 5.35, 5.46 ~ 5.72, 5.725~ 5.825 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Kasutajate arv | 128 kasutaja(t) |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| MIMO | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 128-QAM, 256-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN |
| Töörežiimid | Access Point (AP),Gateway,Repeater,WISP |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit AES, 128-bit WEP, TKIP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | SSID-edastus sees/väljas |
| SSID-tugede arv | 8 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Võimsus, Staatus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Sisemine | Ei |
| Antenn | |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 4 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 198 mm |
| Sügavus | 28 mm |
| Kõrgus | 198 mm |
| Kaal | 520 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Pakendi andmed | |
| CD-manuaal | Jah |
| CD kiirpaigalduse juhis | Jah |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 81 mm |
| Pakendi kõrgus | 243 mm |
| Pakendi kaal | 830 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 435 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 491 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 515 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 18 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |