Tootja: LevelOne
Mudel: WAP-8121
EAN: 0401586719919
LevelOne WAP-8121. Andmete edastamise maksimaalne määr: 433 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 - 5.825 GHz. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, Service Set Identifier (SSID) elemendid: SSID-edastus sees/väljas. Lüliti tüüp: Juhitav. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45), Wifi. Väljundpinge: 12 V, Väljundvool: 1,5 A, Võimsustarve (tüüpiline): 15 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Level One L1 WAP-8121 PoE/FE/AC750/AP Access | €103.90 |
|
www.f-m-shop.de |
LevelOne WAP-8121 - Funkbasisstation - Wi-Fi | €105.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 433 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5.825 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Kasutajate arv | 80 kasutaja(t) |
| Kanalite arv | 36 kanalid |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Vastuvõtja tundlikkus | 2.4GHz: 802.11n (20MHZ): -70 dBm 802.11n (40MHZ): -68 dBm 802.11g: -72 dBm 802.11b: -95 dBm 5GHz: 802.11ac (80MHZ): -62 dBm 802.11ac (40MHZ): -65 dBm 802.11ac (20MHZ): -68 dBm 802.11n (40MHZ): -68 dBm 802.11n (20MHZ): -70 dBm 802.11a: -72 dBm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | SSID-edastus sees/väljas |
| SSID-tugede arv | 8 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Võimsus, WLAN |
| Sertifikaat | CE/FCC |
| Sisemine | Ei |
| Antenn | |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 3 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 15 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | -20 - 50 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 90 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 189 mm |
| Sügavus | 38,5 mm |
| Kõrgus | 189 mm |
| Kaal | 326 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45), Wifi |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 15 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 214 mm |
| Pakendi sügavus | 62 mm |
| Pakendi kõrgus | 317 mm |
| Pakendi kaal | 680 g |