Tootja: LevelOne
Mudel: WAP-8021
EAN: 4015867200605
LevelOne WAP-8021. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1200 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) elemendid: SSID-edastus sees/väljas. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). AC-sisendpinge: 12 V, Sisendvool: 1.5 A, Võimsustarve (tüüpiline): 17 W. Paigutus: Laud, Toote värv: Hõbe, Päritoluriik: Hiina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1200 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835, 5.15 - 5.35, 5.46 - 5.72, 5.725 - 5.825 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Kasutajate arv | 100 kasutaja(t) |
| Kanalite arv | 165 kanalid |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Töörežiimid | Access Point (AP),Gateway,Repeater,WISP |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Ülendatav püsivara | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | SSID-edastus sees/väljas |
| SSID-tugede arv | 4 |
| Disain | |
| Paigutus | Laud |
| Toote värv | Hõbe |
| Lähtestusnupp | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antennide arv | 6 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 6 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 128 mm |
| Sügavus | 198 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Kaal | 660 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 17 W |
| Pakendi andmed | |
| CD-manuaal | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi kaal | 1,32 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 685 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 245 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |