Tootja: Intellinet
Mudel: 525831
EAN: 0766623525831
Intellinet 525831. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at,.... Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Väljundpinge: 12 V, Väljundvool: 1,5 A. Paigutus: Lagi, Laud, Sein, Toote värv: Must, Sertifikaat: FCC, CE, RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 525831 traadita kohtvõrgu pääsupunkt 1300 Mbit/s Must Power over Ethernet tugi | €129.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, OFDM, QPSK |
| Jõuülekanne | 23 dBmW |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Laud, Sein |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 3 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 318 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Logiserver | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Välkmälu | 16 MB |