Tootja: Intellinet
Mudel: 525800
EAN: 0766623525800
Intellinet 525800. Andmete edastamise maksimaalne määr: 100 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 – 2.483 GHz. Turvaalgoritmid: 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES. Väljundpinge: 48 V, Väljundvool: 2 A, Elektritarbimine (max): 9 W. Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Võimsus, Sertifikaat: CC Class B, CE Mark, RoHS. Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 3 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 525800 traadita kohtvõrgu pääsupunkt 100 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €38.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 – 2.483 GHz GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Sertifikaat | CC Class B, CE Mark, RoHS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 144 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 42,5 mm |
| Kaal | 466 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 48 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Elektritarbimine (max) | 9 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Toimimine | |
| Kiibikomplekt | Atheros AR9341 |
| Sisemälu | 64 MB |
| Välkmälu | 8 MB |