Tootja: iggual
Mudel: IGG316665
EAN: 8435364316665
iggual RW-N300-AP/R. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 - 2.4835 GHz. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2. WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz, Väljundpinge: 5 V. Paigutus: Seina sees, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: LAN, WLAN, WPS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual RW-N300-AP/R 300 Mbit/s Valge | €11.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2 |
| Disain | |
| Paigutus | Seina sees |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| LED-indikaatorid | LAN, WLAN, WPS |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 135 g |
| Toimimine | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows / macOS |