Tootja: Huawei
Mudel: 50084981
EAN: 6901443444588
Huawei AP263. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA2, WPA3. Sisendvool: 12 A, Elektritarbimine (max): 12 W. Paigutus: Lagi, Laud, Sein, Toote värv: Hall. Antenni tüüp: Sisemodem
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei AP263 Hall | €130.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Laud, Sein |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamiskõrgus | -60 - 5000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 86 mm |
| Sügavus | 38 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Kaal | 320 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Võimsus | |
| Sisendvool | 12 A |
| Elektritarbimine (max) | 12 W |