Tootja: Huawei
Mudel: 02354VQH
EAN: 6901443248414
Huawei AirEngine 6761-21T. Andmete edastamise maksimaalne määr: 2500 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Kasutajate arv: 256 kasutaja(t). Turvaalgoritmid: WAPI, WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE. IPv4 ja IPv6 elemendid: IPv4/IPv6 access-control list (ACL). Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Kaabli luku pesa tüüp: Kensington. Antenni tüüp: Sisemodem, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 4 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Huawei AP AirEngine6761-21T(11ax indoor,2+2+4 tri bands,smart antenna,USB,BLE) - 02354VQH | €541.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Kasutajate arv | 256 kasutaja(t) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | Jah |
| Automaatne kanalite otsing | |
| Duplex mode auto-negotiation | |
| Tunnel forwarding | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Fit AP režiimi elemendid | AC dual-link backup, AC unified management & maintenance, Unified authentication on the AC |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | SSID-based VLAN assignment |
| Ribalaiuse adaptiivne suunamine | |
| Band Steering | |
| Maximal-Ratio Combining (MRC) | |
| Cyclic Delay Diversity (CDD) | |
| Cyclic Shift Diversity (CSD) | |
| Dünaamiline sageduse valimine (DFS) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Short Guard Interval (GI) | 20, 40, 80, 160 MHz |
| BeamForming | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WAPI, WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| SSID-tugede arv | 16 |
| DHCP snoopimine | |
| Wi-Fi sissetungi tuvastamise süsteem (WIDS) | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| Blacklist | |
| Valge nimekiri (whitelist) | |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| LED-indikaatorid | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamiskõrgus | -60 - 5000 m |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 50 mm |
| Kaal | 1,08 kg |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 512 MB |