Tootja: Huawei
Mudel: 50084452
EAN: 6901443433544
Huawei AirEngine 5761-11W. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1775 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE, Service Set Identifier (SSID) elemendid: Hidden SSID. IPv4 ja IPv6 elemendid: IPv4/IPv6 access-control list (ACL). DC-pingevahemik: 12 V, Elektritarbimine (max): 12,7 W. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Huawei AirEngine 5761-11W 1775 Mbit/s Valkoinen Power over Ethernet -tuki | €216.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1775 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kasutajate arv | 1024 kasutaja(t) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | Jah |
| Automaatne kanalite otsing | |
| Duplex mode auto-negotiation | |
| Tunnel forwarding | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Fit AP režiimi elemendid | AC dual-link backup, AC unified management & maintenance, Unified authentication on the AC |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| WLAN kanali elemendid | WLAN-kanalihaldus, WLAN-kanali sageduse reguleerimine |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | SSID-based VLAN assignment |
| Kiiruse piiramine | |
| Ribalaiuse adaptiivne suunamine | |
| Band Steering | |
| Maximal-Ratio Combining (MRC) | |
| Cyclic Shift Diversity (CSD) | |
| Dünaamiline sageduse valimine (DFS) | |
| Cyclic Delay Diversity (CDD) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Short Guard Interval (GI) | 20, 40, 80 MHz |
| BeamForming | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Hidden SSID |
| SSID-tugede arv | 16 |
| DHCP snoopimine | |
| Wi-Fi sissetungi tuvastamise süsteem (WIDS) | |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| Blacklist | |
| Valge nimekiri (whitelist) | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamiskõrgus | -60 - 5000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 86 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 300 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 7 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Elektritarbimine (max) | 12,7 W |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Välkmälu | 512 MB |