Tootja: Huawei
Mudel: 02353VUR
EAN: 6901443433612
Huawei AirEngine 5761-11. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1775 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3. Väljundpinge: 12 V, Elektritarbimine (max): 15,3 W. Toote värv: Valge. Antenni tüüp: Sisemodem
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
AirEngine5761-11 (11ax patalpų, 2+2 dviejų juostų, išmanioji antena, USB, BLE) - 02353VUR (AirEngine5761-11) | €261.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1775 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kasutajate arv | 1024 kasutaja(t) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Maximal-Ratio Combining (MRC) | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| DHCP snoopimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamiskõrgus | -60 - 5000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 1,05 kg |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Elektritarbimine (max) | 15,3 W |