Tootja: D-Link
Mudel: DWL-8620APE
EAN: 0790069441417
D-Link DWL-8620APE. Andmete edastamise maksimaalne määr: 2533 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q,.... Turvaalgoritmid: AES, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise. Haldusprotokollid: SNMP v1/v2c/v3. Väljundpinge: 12 V, Väljundvool: 2,5 A, Elektritarbimine (max): 24,24 W. Paigutus: Lagi, Sein, Toote värv: Valge, Sertifikaat: CE; EN55032, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN60601-1-2, EN301489-1, EN301489-17, EN300328,...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2533 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Kanalite arv | 165 kanalid |
| Automaatne kanalivalik | |
| MIMO | |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| VLAN-i tugi | |
| Band Steering | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 460185 h |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | AES, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| SSID-tugede arv | 32 |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| Sertifikaat | CE; EN55032, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN60601-1-2, EN301489-1, EN301489-17, EN300328, EN301893; FCC; IC; cUL+UL; CB; RCM; NCC; BSMI; |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antennide arv | 4 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 47 mm |
| Kaal | 920 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| DC-pistik | |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2,5 A |
| Elektritarbimine (max) | 24,24 W |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikasti kõrgus | 32,8 cm |
| Transpordikasti pikkus | 44,9 cm |
| Transpordikasti laius | 31,2 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 150 tk |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 8,37 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 30 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 226,3 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 177,5 cm |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 276,9 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 144,7 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 120 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 7,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Pakendi sügavus | 296 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |