Tootja: D-Link
Mudel: DWL-7620AP
EAN: 0790069438042
D-Link DWL-7620AP traadita kohtvõrgu pääsupunkti maksimaalse edastuskiirusega 2200 Mbit/s kasutatakse edukalt keskmise ja väikese suurusega ettevõtetes. Seade toetab mitmeid võrgustandardeid ja tagab kiire ja stabiilse traadita ühenduse. Sagedusriba 2,4 - 2.4835; 5.15 - 5.85 GHz ja 165 kanalit tagavad sujuva andmeedastuse ka ummikutes piirkondades.
D-Link DWL-7620AP turvalahendused hõlmavad AES, SNMP, SNMPv3, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 ja WPA2-Enterprise. MAC-aadresside filtrimine, automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) ja kuni 32 SSID-d tagavad suurenenud turvalisuse. Seadme paigutus on paindlik ja võimaldab selle kasutamist nii laual kui ka seinale kinnitatuna.
D-Link DWL-7620AP traadita pääsupunkt on varustatud mitme funktsiooniga, nagu teenuse kvaliteedi (QoS) tugi, automaatne kanalivalik ning Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME), et tagada sujuv ühenduvus. Seadme Power over Ethernet (PoE) funktsioon võimaldab paigaldust ilma täiendavate toitekaablite kasutamiseta.
D-Link DWL-7620AP traadita pääsupunkt pakub terve rea omadusi, mis muudavad selle ideaalseks lahenduseks kiirete, turvaliste ja usaldusväärsete traadita võrkude loomiseks ettevõtetes.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DWL-7620AP WLAN-tukiasema 2200 Mbit/s Valkoinen Power over Ethernet -tuki | €445.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2200 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835; 5.15 - 5.85 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at |
| Kanalite arv | 165 kanalid |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| MIMO | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Kiire roaming | Jah |
| STA isolation (sama VLAN) | Jah |
| Band Steering | Jah |
| Airtime Fairness (ATF) | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | AES, SNMP, SNMPv3, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 32 |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | Jah |
| Disain | |
| Paigutus | Laud, Sein |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Sertifikaat | CE, FCC, IC, cUL+UL, CB, RCM, NCC, BSMI, UL2043, EN55032, EN55024, EN61000‑3‑2, EN61000‑3‑3, EN60601‑1‑2, EN301489‑1, EN301489‑17, EN300328, EN301893 |
| Sisemine | Ei |
| Antenn | |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205 mm |
| Sügavus | 205 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Kaal | 570 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| DC-pistik | Jah |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2,5 A |
| Elektritarbimine (max) | 20 W |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikasti kõrgus | 32,8 cm |
| Transpordikasti pikkus | 44,9 cm |
| Transpordikasti laius | 31,2 cm |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 30 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 177,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 7,28 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 150 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 200,3 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 244,5 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 144,7 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 120 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 6,42 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Pakendi sügavus | 296 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 1,28 kg |