Tootja: D-Link
Mudel: DAP-2310/E
EAN: 0790069366413
D-Link DAP-2310. Andmete edastamise maksimaalne määr: 300 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 - 2.485 GHz. Turvaalgoritmid: 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSID, WDS, WPA, WPA2. Haldusprotokollid: SNMPv1,v2c, v3. Liides: Ethernet. Võimsustarve (tüüpiline): 8 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DAP-2310 300 Mbit/s Power over Ethernet -tuki | €110.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.485 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSID, WDS, WPA, WPA2 |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Antenn | |
| Antenni elemendid | Eemaldatav antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 2 dBi |
| Pesad & liidesed | |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1,v2c, v3 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8 W |
| Väljundi võimsuse kirjeldus | 5V DC, 2A |
| Disain | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus |
| Sertifikaat | FCC, CE, WiFi |
| Sisemine | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 148 x 111 x 28 mm |
| Kaal | 238 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 3,6 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 6,47 kg |
| Transpordikasti kõrgus | 31,7 cm |
| Transpordikasti pikkus | 40 cm |
| Transpordikasti laius | 24,5 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 72 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 72 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 484,3 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,04 m |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 484,3 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 2,04 m |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 720 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 720 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Edastuse võimsusaste | 17 - 25 dBmW |
| Toite LED-indikaator | Jah |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Traadita side tehnoloogia | 802.11 b/g |
| Võrgu omadused | Gigabit Ethernet |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 188 mm |
| Pakendi sügavus | 230 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 578 g |