Tootja: D-Link
Mudel: DAP-2020/E
EAN: 0790069428739
D-Link DAP-2020 traadita kohtvõrgu pääsupunkt on tõhus seade, mille maksimaalne andmeedastuskiirus on 300 Mbit/s. See sobib ideaalselt väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Pääsupunkt toetab Ethernet LAN-i andmeedastuskiiruseid 10,100 Mbit/s ning töötab 2,4 - 2.4835 GHz sagedusribal, kasutades võrgustandardite nagu IEEE 802.3i ja IEEE 802.3u eeliseid.
D-Link DAP-2020-l on arenenud turvaalgoritmid nagu WPA ja WPA2, tagamaks, et teie võrk on kaitstud soovimatu ligipääsu eest. Seade on valge värvi ning Wi-Fi ja CE sertifitseeritud, tagamaks, et see vastab nõutavatele kvaliteedistandarditele.
Pääsupunkt on kompaktne, mõõtmetega 147,5 x 113 x 31,5 mm ja kaalub vaid 224,7 g. See toetab ka teenusekvaliteedi (QoS) ja veebipõhist haldust, pakkudes kasutajatele suuremat kontrolli ja paindlikkust.
D-Link DAP-2020-l on lihtne seadistamine ja konfigureerimine tänu oma intuitiivsele ja kasutajasõbralikule liidesele. Seade on varustatud lähtestusnupu, kahe antenni ja DC-pistikuga. Samuti toetab see Power over Ethernet'it (PoE), mis lihtsustab paigaldust ja elimineerib vajaduse lisapingekaablite järele.
D-Link DAP-2020 traadita kohtvõrgu pääsupunkt pakub usaldusväärset ja kõrge jõudlusega ühenduvust, muutes selle suurepäraseks valikuks väikese ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes otsivad kulutõhusat lahendust oma võrguvajadustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
D-Link DAP-2020 300 Mbit/s Valge | €36.29 |
|
www.efecto2000.es |
D-Link DAP-2020 300 Mbit/s Valge | €42.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Modulatsioon | CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2 |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Lähtestusnupp | |
| Sertifikaat | Wi-Fi, CE |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antennide arv | 2 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 147,5 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Kõrgus | 31,5 mm |
| Kaal | 224,7 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 0.5 A |
| Elektritarbimine (max) | 2,25 W |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,06 m |
| Kaubaaluse brutolaius | 110 cm |
| Transpordikasti laius | 36 cm |
| Transpordikasti pikkus | 57,1 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 24 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 6,7 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Transpordikarbi netokaal | 6 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 223 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 480 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 48 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 343,6 kg |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 300 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 133,5 cm |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 30 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 208 mm |
| Pakendi sügavus | 274 mm |
| Pakendi kõrgus | 68 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |