Tootja: D-Link
Mudel: DAP-2620
EAN: 0790069443749
D-Link AC1200 Wave 2. Andmete edastamise maksimaalne määr: 867 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 867 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, SSID, WPA, WPA2. Haldusprotokollid: SNMP v1 / v2c / v3. AC-sisendpinge: 12 V, Sisendvool: 1 A, Elektritarbimine (max): 8 W. Paigutus: Lagi, Seina sees, Sein, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Võimsus, Staatus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Brezžična dostopna točka D-Link DAP-2620 | €132.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Maksimaalne leviala siseruumis | 100 m |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, SSID, WPA, WPA2 |
| Disain | |
| Paigutus | Lagi, Seina sees, Sein |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Võimsus, Staatus |
| Sertifikaat | FCC, CE |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennide arv | 2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Kasutamiskõrgus | 5 - 95 m |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 153,5 mm |
| Sügavus | 94,7 mm |
| Kõrgus | 35,8 mm |
| Kaal | 250,9 g |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1 / v2c / v3 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 1 A |
| Elektritarbimine (max) | 8 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |