Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-TQ6702 GEN2-00
EAN: 0767035224589
Allied Telesis AT-TQ6702 GEN2. Andmete edastamise maksimaalne määr: 2401,9 Mbit/s, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s, Sagedusriba: 2.4 GHz. Turvaalgoritmid: 802.1x RADIUS, SSID, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, Service Set Identifier (SSID) elemendid: Hidden SSID. Haldusprotokollid: SNMPv1, v2c, v3. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Võimsustarve (tüüpiline): 19 W, Elektritarbimine (max): 24 W. Paigutus: Sein, Toote värv: Valge, Kaabli luku pesa tüüp: Kensington
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Allied Telesis AT-TQ6702 GEN2 2401,9 Mbit/s Blanc Connexion Ethernet, supportant l'alimentation via ce port (PoE) | €1495.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2401,9 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11ax, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Kiire roaming | |
| VLAN-i tugi | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Juhtmevaba isolatsioon | |
| Band Steering | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Logiserver | |
| Ülendatav püsivara | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, SSID, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Hidden SSID |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | |
| Automaatne juhtmevaba jaotussüsteem (WDS) | |
| Disain | |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| LED-indikaatorid | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5,93 dBi |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1, v2c, v3 |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 19 W |
| Elektritarbimine (max) | 24 W |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |