| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Xerox - Tonerpatrone - 1 x Gelb - 1000 Seiten - für Phaser 6000, 6010, 6010N; WorkCentre 6015B, 6015N, 6015NI (106R01629) | €61.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Kollane |
| Ühilduvus | 6010V_N, 6000V_B, 6015V_B, 6015V_N, 6015V_NI |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 1000 lehekülge |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | ISO/IEC 19798 |
| Logistika andmed | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi pikkus | 17,8 cm |
| Värv | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 5,33 x 17,8 x 6,6 mm |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 136 g |