| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Xerox 106R00672 toonerikassett 1 tk Originaal Tsüaan | €54.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Tsüaan |
| Brändiühilduvus | Xerox |
| Ühilduvus | Phaser 6250 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 8000 lehekülge |
| Toote värv | Hall |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Pakendi laius | 82,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 82,5 mm |
| Pakendi kaal | 476,2 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi pikkus | 39,4 cm |
| Logistika andmed | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |