| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Toner Samsung SCX-D4725A | €80.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | SCX-4725FN |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 3000 lehekülge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 118 mm |
| Kaal | 800 g |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 252 mm |
| Pakendi kaal | 1,04 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |