| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Samsung MLT-R309 toonerikassett Originaal Must | €179.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Ühilduvus | ML-5510N/5510ND/6510ND |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 80000 lehekülge |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,56 kg |
| Pakendi kaal | 3,11 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 580 x 430 x 271 mm |