Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Kollane |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | MultiXpress CLX-8385ND |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kasseti mahutavus | Standard Yield |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 15000 lehekülge |
| Toote värv | Valge, Kollane |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakenditaara kaal | 220 g |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1380 x 1024 x 120 mm |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluseid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 8 tk |
| Kaubaaluseid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 16 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 460 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 256 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 287 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,18 kg |
| Põhikassetikaal | 800 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 446 mm |
| Pakendi sügavus | 117 mm |
| Pakendi kõrgus | 133 mm |
| Pakendi kaal | 759 g |
| Pakendi tüüp | Karp |