| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung CLX-R838XC -kuvarumpuyksikkö, syaani | €67.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Tsüaan |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | MultiXpress CLX-8380ND |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 30000 lehekülge |
| OEM-kood | LX-R838XC |
| Toote värv | Must, Sinine, Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| HP segment | Ettevõtlus, Ettevõte |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 383 mm |
| Kõrgus | 129 mm |
| Pakendi laius | 383 mm |
| Pakendi sügavus | 357 mm |
| Pakendi kõrgus | 129 mm |
| Pakendi kaal | 2,2 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Tehnilised andmed | |
| Karbi sisu | Imaging unit |