| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung CLX-K8385A toonerikassett 1 tk Originaal Must | €116.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | MultiXpress CLX-K8385A |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kasseti mahutavus | Standard Yield |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 20000 lehekülge |
| Toote värv | Must, Valge |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteiner 20 jalga) | 480 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteiner 40 jalga) | 960 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 460 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 278 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 363 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,02 kg |
| Põhikassetikaal | 900 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakenditaara kaal | 280 g |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1380 x 1112 x 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 448 mm |
| Pakendi sügavus | 127 mm |
| Pakendi kõrgus | 171 mm |
| Pakendi kaal | 1,14 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |