| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toner Yellow | €271.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Kollane |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | CLP-770ND, CLP-775ND |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kasseti mahutavus | Standard Yield |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 7000 lehekülge |
| Toote värv | Must, Roheline, Kollane |
| Muud funktsioonid | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakenditaara kaal | 538 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 403 mm |
| Pakendi sügavus | 278 mm |
| Pakendi kõrgus | 146 mm |
| Pakendi kaal | 2,02 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteiner 40 jalga) | 220 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteinerid 40 jalga, HC) | 460 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 566 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 411 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 329 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,5 kg |
| Põhikassetikaal | 9,55 kg |