Tootja: Samsung
Mudel: CLT-M506L
EAN: 0635753727234
Samsung CLT-M506L toonerikasseti Originaal Magenta on ühilduv järgmiste Samsungi printerimudelitega: CLP-680ND / DW, CLX-6260ND / FD / FR / FW. Tegu on värvilise toonerkassetiga, mille maht on 1 tk ning see prindib umbes 3500 lehekülge. See originaalne toonerikasett tagab kvaliteetse ja terava trükikvaliteedi. Toonerikasseti kaal on 765 g ning pakendi kaal on 955 g. Pakendi mõõtmed on 128 mm sügavus, 112 mm kõrgus ja 358 mm laius. Pakendi tüübiks on karp. Toote HS-kood on 84439990.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Samsung CLT-M506L toner cartridge Original Magenta 1 pc(s) | €100.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | CLP-680ND / DW, CLX-6260ND / FD / FR / FW |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Värvilise toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 3500 lehekülge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 765 g |
| Pakendi laius | 358 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 112 mm |
| Pakendi kaal | 955 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakenditaara kaal | 130 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluseid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 14 tk |
| Kaubaaluseid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 30 tk |
| Kaubaaluseid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 30 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 75,4 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 109,6 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 6 mm |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteiner 20 jalga) | 64 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteiner 40 jalga) | 64 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (ühendveokonteinerid 40 jalga, HC) | 72 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 377 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 274 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 249 mm |
| Põhikassetikaal | 390 g |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,21 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |