| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SAMSUNG BLACK TONER CLP-320/325/CLX-3185 | €122.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | CLP-320, CLP-325, CLX-3185 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 1500 lehekülge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 510 g |
| Pakendi laius | 363 mm |
| Pakendi sügavus | 73 mm |
| Pakendi kõrgus | 183 mm |
| Pakendi kaal | 1,23 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakenditaara kaal | 180 g |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 140,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 77,4 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 197,9 cm |
| Põhikasti (välimise) laius | 309 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 381 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 465 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,92 kg |
| Põhikassetikaal | 490 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |