| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lexmark E462 toonerikassett 1 tk Originaal Must | €712.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 18000 lehekülge |
| Kasseti tagastamine ja ringlussevõtt | |
| Ligikaudne leheküljetootlus (A4, must-valge, ISO/IEC 19752) | 18,000 lehekülge |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse brutokaal | 160,8 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 126 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 399 x 137 x 181 mm |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Värv | |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1016 x 1219 x 1213 mm |
| Säilivusaeg arhiveerimisel | 2 aasta(t) |
| Pakendi kaal | 1,14 kg |
| Pakendi mõõdud (l x s x k) | 398,8 x 137,2 x 180,3 mm |
| Aluse mõõdud (l x s x k) | 1016 x 1219,2 x 1213,1 mm |
| Aluse kaal | 160,6 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi kaal | 1,14 g |