| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Toner Lexmark 12A7460 5.000 Seiten | €237.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Lexmark |
| Ühilduvus | T630, T632, T634 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 5000 lehekülge |
| Kasseti tagastamine ja ringlussevõtt | |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 162 mm |
| Pakendi kõrgus | 300 mm |
| Pakendi kaal | 2.1 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 163 kg |