| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Toner Cartridge | €165.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Ühilduvus | P2035 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 2300 lehekülge |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 50 - 90,5 °F |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1 kg |
| Mõõdud (l x s x k) | 343,9 x 109 x 205 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Värv | |
| Kaal (mittemeetriline) | 0,998 kg |