Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP LaserJet M1120/M1522/P1505 |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 4000 lehekülge |
| OEM-kood | CB436AF |
| Taaskasutatud materjali osakaal | 27 protsenti |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Päritoluriik | Hiina |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 375 mm |
| Sügavus | 226 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Kaal | 1,58 kg |
| Pakendi laius | 375 mm |
| Pakendi sügavus | 226 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi kaal | 1,66 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Üksteise peale laotud kastide maksimaalne arv | 36 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 10 tk |
| Karbi sisu | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1156 x 990 x 1269 mm |
| Aluse suurus (EL) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 214,7 g |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 153,3 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 9 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 13 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 117 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 117 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 80 tk |