Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP LaserJet 1010, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319 |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 4000 lehekülge |
| OEM-kood | Q2612AF |
| Taaskasutatud materjali osakaal | 30 protsenti |
| HP segment | Kodu |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 134 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Pakendi laius | 357 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 134 mm |
| Pakendi kaal | 1,8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Üksteise peale laotud kastide maksimaalne arv | 32 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 11 tk |
| Karbi sisu | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 357 x 105 x 134 mm |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Aluse suurus (EL) | 1150 x 790 x 1087 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 7,5 - 32,5 °C |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 226.6 g |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 163.6 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 14 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 112 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 112 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 77 tk |