Tootja: Xerox
Mudel: 006R04277
EAN: 0095205067354
See Xeroxi toonerikassett Everyday 006R04277 on kokkusobiv Tsüaani printimisvärviga ning sobib suurepäraselt OKI printeritele, eriti Okidata C610 mudelile. Sellel toonerikassetil on musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv 6000, mis tagab pikaajalise printimisvõimekuse. Valmistatud Madalmaades, see toonerikassett vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning on täielikult ühilduv OKI brändiga. OEM-kood 44315307 võimaldab lihtsat tuvastamist ja asendamist. Toonerikasseti pakendis on 1 üksik pakendis kassett. Pakendi kaal on 553 g ning mõõtmed on 320 mm x 110 mm x 115 mm. Toonerikassetil puudub ekspordi kontrolli klassifitseerimise number (ECCN) ja selle Harmoniseeritud Süsteemi (HS) kood on 84439990. See praktiline Xeroxi toonerikassett on suurepärane valik sujuvaks ja efektiivseks printerikogemuseks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kokkusobiv |
| Printimisvärvid | Tsüaan |
| Brändiühilduvus | OKI |
| Ühilduvus | Okidata C610 |
| Varustuse tüüp | Üksik pakend |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 6000 lehekülge |
| OEM-kood | 44315307 |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Logistika andmed | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 553 g |