Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | AcuLaser M4000N |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 20000 lehekülge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,6 kg |
| Mõõdud (l x s x k) | 386 x 241 x 232 mm |
| Pakendi laius | 226 mm |
| Pakendi sügavus | 384 mm |
| Pakendi kõrgus | 238 mm |
| Pakendi kaal | 2,49 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 16 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 40,5 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 48 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Värv | |
| Toonerikassett | Imaging cartridge |