Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Ühilduvus | EPSON EPL-6200DT |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 6000 lehekülge |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 18 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 2,19 m |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 24 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 288 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 100 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 216 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 671 g |