| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson AL-M2400/MX20 High Capacity Toner Cartridge 8k | €259.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | M2400D, M2400DN, M2400DT, M2400DTN, MX20DN, MX20DNF, MX20DTN, MX20DTNF |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 8000 lehekülge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Muud funktsioonid | |
| Maht | 1 ml |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Toonerikassett | Toner black |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 96 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 144 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 720 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 58 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 58 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 24 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 96 mm |
| Pakendi sügavus | 283 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 0,531 g |