| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
SAMSUNG ( Jet 70) VCA-WB650A/GL | €166.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sobilikud tolmuimeja tüübid | Varstolmuimeja |
| Toote tüüp | Hari |
| Toote värv | Valge |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Jet90E, Jet70 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 127 mm |
| Sügavus | 296 mm |
| Kõrgus | 330 mm |