Tootja: Rowenta
Mudel: IX7767EA
EAN: 3221616021327
Rowenta IX7767EA. Maksimaalne sisendvõimsus: 230 W. Tüüp: Tööstuslik tolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Kotita, Tolmumaht: 1 l. Õhufiltreerimine: HEPA, Mustuse eraldamise meetod: Filtreerimine, Müratase: 69 dB. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Tööstuslik tolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Tolmumaht | 1 l |
| Toote värv | Valge |
| Raadio tüüp | Painduv |
| Rataste arv | 58 ratas(ad) |
| Juhtmevaba | |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 230 W |
| Imemisvõimsus | 230 AW |
| Võimsuse reguleerimine | Elektrooniline |
| Võimsusastete arv | 4 |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Toiteallikas | Patarei |
| AC-sisendpinge | 33.3 V |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Tööaeg | 90 min |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | HEPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Õhufiltreerimise faaside arv | 3 |
| Õige kasutus | Kodu |
| Puhastatavad pinnad | Paljas põrand, Kõva põrand |
| Müratase | 69 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 61 dB |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | Flex technology |
| Filtrid välja PM2.5 | 0,9998 protsenti |
| Päritoluriik | Prantsusmaa |
| Ergonoomika | |
| Kandesangad | |
| Käepidemete hulk | 1 |
| LED-indikaatorid | Aku tase |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Universaalne hari |
| Kaasas teine aku | Ei |
| Kaugjuhtimispuldi patarei tüüp | CR2032 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 379,8 mm |
| Kõrgus | 313,1 mm |
| Kaal | 6,41 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 4,45 g |
| Korpuse läbimõõt | 30 cm |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi sügavus | 586 mm |
| Pakendi kõrgus | 388 mm |
| Pakendi kaal | 8,57 kg |
| Aku | |
| Akuelementide arv | 9 |
| Eemaldatav aku | Jah |
| Aku kaal | 600 g |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | Lithium-Ionen |
| Tehnilised andmed | |
| Käitusaeg (turbo režiimil) | 5 min |