Tootja: Miele
Mudel: 12033940
EAN: 4002516555995
Miele Blizzard CX1. Maksimaalne sisendvõimsus: 890 W. Tüüp: Silindertolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Kotita, Tolmumaht: 2 l. Õhufiltreerimine: HEPA, Mustuse eraldamise meetod: Filtreerimine, Müratase: 76 dB. Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Putekļu sūcējs Miele Blizzard CX1 Cat & Dog PowerLine Mango Red | €599.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Silindertolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Tolmumaht | 2 l |
| Toote värv | Punane |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| Painduv voolik | |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 890 W |
| Muutuv võimsus | |
| Võimsuse reguleerimine | Mehaaniline |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | HEPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Õige kasutus | Kodu |
| Puhastatavad pinnad | Paljas põrand, Vaip, Kõva põrand, Polster |
| Müratase | 76 dB |
| Tööraadius | 11 m |
| Ergonoomika | |
| Juhtme pikkus | 7,5 m |
| Juhtmehoidik | |
| Tolmukonteineri täituvuse indikaator | |
| Kandesangad | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Turborhari |
| Piluotsik | |
| Polstriotsik kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 515 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Kaal | 8,71 kg |
| Pakendi laius | 595 mm |
| Pakendi sügavus | 382 mm |
| Pakendi kõrgus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 11,1 kg |