Tootja: Hoover
Mudel: 39002206
EAN: 8016361998872
Hoover TX48ALG 011. Maksimaalne sisendvõimsus: 700 W. Tüüp: Tööstuslik tolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Tolmukott, Tolmumaht: 3,5 l. Õhufiltreerimine: EPA, Mustuse eraldamise meetod: Filtreerimine, Müratase: 69 dB. Toote värv: Titaanium
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Tööstuslik tolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Tolmukott |
| Tolmumaht | 3,5 l |
| Toote värv | Titaanium |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| Toru materjal | Metall |
| Painduv voolik | Ei |
| Rataste arv | 1 ratas(ad) |
| 360° pöörlevate rataste arv | 1 ratas(ad) |
| Rataste materjal | Kumm |
| Ekraan | LED |
| Tolmukoti tüüp | EPA |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 700 W |
| Aastane energiakulu | 28 kWh |
| Muutuv võimsus | Jah |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | EPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Pestav filter | Jah |
| Õige kasutus | Kodu |
| Müratase | 69 dB |
| Tööraadius | 10 m |
| Loomade järelt koristamiseks | Ei |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | Ei |
| Allergiahooldus | Ei |
| Hõbeiooni tehnoloogia | Ei |
| Ergonoomika | |
| Tolmukonteineri täituvuse indikaator | Jah |
| Panipaik | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Käepidemete hulk | 1 |
| Varre pikkus | Silmuse hoidik |
| Otsiku turvaline ühendus | Jah |
| Lihtsalt tühjendatav konteiner | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Universaalne hari |
| Piluotsik | Jah |
| Polstriotsik kaasa arvatud | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 443 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 237 mm |
| Kaal | 5,13 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 5,13 kg |
| Pakendi laius | 595 mm |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Teleskooptoru | Ei |
| Tarvikute hoiustamine | Jah |
| Maksimaalne võimsus | 700 W |