Tootja: Hoover
Mudel: 39001654
EAN: 8016361982413
Hoover Power Capsule PC20PET 011. Maksimaalne sisendvõimsus: 550 W. Tüüp: Silindertolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Tolmukott, Tolmumaht: 5 l. Õhufiltreerimine: EPA, Mustuse eraldamise meetod: Filtreerimine, Müratase: 72 dB. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Silindertolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Tolmukott |
| Tolmumaht | 5 l |
| Toote värv | Must |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| Toru materjal | Metall |
| Painduv voolik | |
| Rataste arv | 1 ratas(ad) |
| 360° pöörlevate rataste arv | 1 ratas(ad) |
| Tolmukoti tüüp | EPA |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 550 W |
| Aastane energiakulu | 21 kWh |
| Muutuv võimsus | |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | EPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Pestav filter | |
| Õige kasutus | Kodu |
| Puhastatavad pinnad | Vaip, Kõva põrand |
| Müratase | 72 dB |
| Tööraadius | 9 m |
| Loomade järelt koristamiseks | |
| Allergiahooldus | |
| Hõbeiooni tehnoloogia | |
| Ergonoomika | |
| Juhtmehoidik | |
| Automaatne juhtmekerimissüsteem | |
| Tolmukonteineri täituvuse indikaator | |
| Panipaik | |
| Kandesangad | |
| Varre pikkus | Standardne käepide |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Lihtsalt tühjendatav konteiner | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Universaalne hari |
| Tolmuhari | |
| Piluotsik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 431 mm |
| Sügavus | 299 mm |
| Kõrgus | 244 mm |
| Kaal | 4,45 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 4,45 kg |
| Pakendi laius | 575 mm |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Teleskooptoru | |
| Tarvikute hoiustamine | |