Tootja: Hoover
Mudel: 39002208
EAN: 8016361999275
Hoover KS42JCAR 011. Maksimaalne sisendvõimsus: 550 W. Tüüp: Silindertolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Kotita, Tolmumaht: 1,8 l. Õhufiltreerimine: EPA, Mustuse eraldamise meetod: Multitsüklon, Müratase: 79 dB. Toote värv: Sinine
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Silindertolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Tolmumaht | 1,8 l |
| Toote värv | Sinine |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| Toru materjal | Metall |
| Painduv voolik | |
| Rataste arv | 2 ratas(ad) |
| 360° pöörlevate rataste arv | 1 ratas(ad) |
| Rataste materjal | Kumm |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 550 W |
| Aastane energiakulu | 22 kWh |
| Muutuv võimsus | |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | EPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Multitsüklon |
| Eemaldatav filter | |
| Pestav filter | |
| Õige kasutus | Kodu |
| Puhastatavad pinnad | Paljas põrand, Vaip, Kõva põrand, Soft floor, Trepiastmed, Plaat, Polster |
| Müratase | 79 dB |
| Tööraadius | 8 m |
| Hõbeiooni tehnoloogia | |
| Ergonoomika | |
| Juhtmehoidik | |
| Tolmukonteineri täituvuse indikaator | |
| Panipaik | |
| Kandesangad | |
| Varre pikkus | Standardne käepide |
| Lihtsalt tühjendatav konteiner | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Parketihari |
| Piluotsik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 424 mm |
| Sügavus | 292 mm |
| Kõrgus | 323 mm |
| Kaal | 4,5 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 4,5 kg |
| Pakendi laius | 485 mm |
| Pakendi sügavus | 415 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |